791 865 668
Zaznacz stronę

Pomoc Drogowa Pula

Pomoc Drogowa Pula Auto Laweta 24h

Tel. +48 791 865 668

 

Pomoc Drogowa Pula – Potrzebujesz pomocy za granicą w miejscowości Pula ?

Twój samochód uległ awarii lub odmówił posłuszeństwa ?

Skontaktuj się z nami:

+48 791 865 668

Nasza firma oferuje profesjonalne, kompleksowe usługi pomocy drogowej za granicą. Holujemy sprawne oraz uszkodzone, rozbite, niesprawne pojazdy. Z usług naszej firmy najczęściej korzystają klienci, którzy wybrali się na urlop wakacyjny, jednak ich pojazd odmówił dalszego posłuszeństwa w czasie jazdy. Tego typu sytuacje spotykają zarówno posiadaczy nowych jak i wieloletnich pojazdów. Zatrudniamy wykwalifikowany personel z wieloletnim stażem. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, gdyż każda sytuacja na drodze wymaga innej oceny sytuacji. Dysponujemy auto lawetami, za pomocą których holujemy pojazdy do Polski w atrakcyjnych cenach.

Pomoc Drogowa Pula

Polska Pomoc Drogowa zapewnia transport pojazdów za pomocą auto lawety z za granicy we wskazane przez klienta miejsce. Jesteśmy na rynku od wielu lat, mamy na koncie przetransportowane tysiące pojazdów. Jeżeli znajdujesz się za granicą w miejscowości Pula i potrzebujesz pomocy, zadzwoń do nas , a my ustalimy szczegóły transportu samochodu do Polski.

Świadczymy usługi pomocy drogowej holownikami do 3.5 tony. Holujemy zarówno jednoślady jak i samochody osobowe.

Mając na celu bezpieczeństwo swoje oraz osób podróżujących, pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu pojazdu na drodze, tak aby możliwie zniwelować ewentualne kolizje z innymi uczestnikami ruchu drogowego. Pamiętaj o rozstawieniu trójkąta ostrzegawczego oraz światłach awaryjnych.

 

Masz problem z określeniem aktualnej lokalizacji pojazdu ? Skorzystaj z geolokalizacji poniżej, za pomocą której poinformujesz nas gdzie dokładnie się znajdujesz.

 

>>GEOLOKALIZACJA<<

 

Przyjmujemy płatności na podstawie faktury.

Forma płatności:

  • Gotówka
  • Karta płatnicza
  • Szybkie Przelewy online
  • Blik

+48 791 865 668

Pula

Pomoc Drogowa Pula

Call Now Button